Zajímáte se o osobní rozvoj a chcete více informací? Nebo cítíte, že máte načteno o rozvoji dost a nevíte jak to uchopit v praxi?
Děje se vám nějaká opakující se nepříjemná situace a nevíte co udělat, aby se neopakovala? Něco se vám nedaří nebo není v pořádku některá z životních oblastí (zdraví, práce, vztahy atd.)?
Chcete udělat nějakou změnu a nevíte, kde a jak začít? Chcete převzít zodpovědnost za sebe a umět udělat důležitá rozhodnutí? Chcete souznít sami se sebou a se svým životem?

To vše a mnohem více můžete dokázat! Ráda vám pomohu na vaší cestě…Přednášky a kurzy

Akce mnou vedené jsou vždy prakticky zaměřené. Používám jednoduché techniky pro okamžité využití. Pokaždé je čas i na popovídání si o vašich aktuálních životních otázkách. U jedno a více denních akcí je součástí také relaxační či meditační cvičení.

Témata vzdělávacích akcí:

  • Naše vztahy, láska a sebeláska, sebeúcta, sebedůvěra
  • Jak využít sílu a tvořivou energii myšlenek
  • Uvolnění stresů, strachů, obav a pochybností
  • Rovnováha v životě a jak se projevuje nerovnováha
  • Síla a potenciál vlastního já, smysl života
  • 7 Principů života (Princip Svobodné vůle, Lásky, Myšlení-přitažlivosti, Toku energie, Rovnováhy, Zkušenosti a Jednoty)  – na základě mé knihy

– více v Kalendáři akcí


Osobní konzultace

Konzultace a poradenství v oblasti osobního a duchovního rozvoje. Napomáhá nalézt řešení problémových situací, podpoří v životních změnách a odpoví na vaše aktuální životní otázky. Pomůže vám najít další/nový směr, ujasnit si svá rozhodnutí, dosáhnout klidu a rovnováhy.
V rámci konzultací používám a propojuji různé metody a techniky (např. Andělskou terapii a diagnostiku dle živlových energií, koučing/mentoring apod.).

Životní posun je vždy spoluprací Já a Vy – já poskytuji rady, doporučení, cvičení, ukazuji jednotlivé kroky, ovšem vždy je na vás, co z toho využijete. Nakolik jste schopni a ochotni udělat něco pro svůj rozvoj či změnu. Vždy respektuji vaši svobodnou vůli a rozhodnutí.

Konzultace probíhá individuálně, a to osobně či online. Trvá cca 50-60 minut. Objednání telefonicky, emailem.


Výklad karet

Výklad karet slouží k náhledu na aktuální stav člověka a k lepšímu pochopení životní situace. Nikdy neříkají „musíš“ nebo „nesmíš“ to či ono. Karty jsou pomocníkem k porozumění, neřídí nás. Rozhodnutí, co s informacemi z karet učiníme, je vždy jen na nás samotných.

Výklad karet probíhá individuálně, a to osobně či online. Trvá cca 30-40 minut. Objednání telefonicky, emailem.


REIKI ošetření

REIKI je univerzální léčivá energie. Přesně takový význam má japonské slovo REI-KI. REI, překládáme jako „univerzální, všepronikající“ a KI znamená „životní energie„. REIKI je energie, která k nám přichází z vesmíru a dostáváme ji darem.
Veškeré nemoci jsou většinou důsledkem narušení nebo zablokování proudění této energie. REIKI svým působením pročišťuje fyzické tělo i duševní bloky. Uvolňuje, zmírňuje bolest, urychluje léčebný proces, přináší relaxaci, harmonizuje čakry a celé energetické pole. Energie REIKI proudí sama do nejvíce poškozených míst. Pro mnohé znamená okamžitou úlevu, u někoho to trvá déle.
REIKI je zcela bezpečná kdykoliv, kdekoliv a pro cokoliv. Je možno působit na lidi, zvířata, rostliny i další „neživé“ objekty našeho světa, které je s vděčností přijímají.

REIKI ošetření probíhá přikládáním dlaní na tělo (oblečené), individuálně, osobně. Trvá cca 50-60 minut. Objednání telefonicky, emailem.


Meditace

Slovo meditace pochází z latinského „meditatio“, které znamená „rozjímání“ nebo z „meditas“ znamenající „střed„. Meditace je stav naprostého uvolnění těla i mysli. Slouží k relaxaci, odpočinku, prohloubení soustředění, psychohygieně, pochopení. Očišťuje myšlenky, pomáhá ke spojení se svým vlastním vědomím i podvědomím, k nalezení radosti v srdci a klidu v duši. Při hlubokém meditativním uvolnění vše snáze a jasněji vnímáme. Zároveň je to čas, kdy jsme sami se sebou a oprostíme se tak od všech stresů a napětí. V uvolněném stavu jsme schopni také objevit odpovědi na naše otázky, protože všechny odpovědi v sobě již máme, jen se je naučit vnímat, nalézt k nim cestu – tou může být meditace.

A pokud se ptáte jako mí účastníci „Jaký typ meditace děláte?“, odpověď je jednoduchá: „Dělám meditace andělské .“ 🙂

Meditační cvičení probíhá ve skupince, a to osobně. Doba trvání cca 50-60 minut.
– více v Kalendáři akcí


Tělové a ušní svíce

Tělové a ušní svíce jsou alternativní léčebnou metodou, kterou využívali i naši předkové. Tělová svíce působí protizánětlivě, prohřívá tělo a harmonizuje psychickou i fyzickou stránku těla. Zapálenou svíci přikládáme na bolestivá místa, akupresurní body či čakry.
Tělové svíce podporují hojení, posilují imunitu, slouží k detoxikaci, uvolnění stresu, napětí a negativních energií. Snižují bolesti svalů a kloubů (otoky, záněty), pomáhají při onemocnění dutin, pohybového aparátu, při migréně, menstruačních bolestech, problémech nervového systému, podporují trávení atd.
Ušní svíce je možno používat na pomoc při hučení v uších, únavě, migréně, rýmě apod.

Ošetření svícemi probíhá individuálně, a to osobně. Trvá cca 20-30 minut. Objednání telefonicky, emailem.